בס"ד

אודות

חברת מור ליטושים זכתה להשתתף בחלק מהפרוייקט שליווה את הכנת הבית לסדרה "מסודרים" ששודרה בערוץ 2. לחץ על התמונה לצפייה בתמונות מהפרוייקט. שרותי החברה הם כלל ארציים. ביצוע פרוייקטים במגדלי אקירוב, תל אביב, בצהלה, כפר שמריהו, הרצליה, קסריה, חיפה, ירושלים ואשדוד

מי אנחנו?

חברת מור ליטושים היא חברה משפחתית, אשר הוקמה לפני כ-20 שנה. אבי המשפחה פועל כמנהל החברה, וצאצאיו אמונים על הביצוע המעשי של העבודות השונות. חברת מור ליטושים עוסקת בכל הקשור לתחום של ליטוש רצפות.

עבודות הליטוש שלנו

אנו בחברת מור ליטושים מבצעים עבודות ליטוש רטוב וליטוש יבש לכל סוגי הרצפות. למעשה, אנו מבצעים עבודות כמו ליטוש אבן, ליטוש אבן טרונטין, ליטוש שיש, ליטוש גרניט, ליטוש מרצפות טרצו, ליטוש מרצפות סומסום, ליטוש מדרגות מאבן, משיש וממוזאיקה, ליטוש סיפי אבן, סיפי שיש וסיפי מוזאיקה, ליטוש קירות אבן וקירות שיש, ובקצרה – ליטוש של כל סוגי האבן והשיש, כמו גם ליטוש בטון.

עבודות החידוש שלנו

אנו מבצעים חידוש ורענון של חומרים כמו אבן, שיש, מרצפות טרצו, מרצפות סומסום, מדרגות אבן, מדרגות שיש ומדרגות מוזאיקה, ספים מאבן, שיש ומוזאיקה, קירות שיש ואבן, בטון וגם פאנלים ישנים.

עבודות הניקוי שלנו

אנו מבצעים עבודות ניקוי מקצועיות לרצפות שונות, כמו רצפות אבן ושיש, מרצפות טרצו ומרצפות סומסום. אנו מבצעים גם הברקה קריסטלית לכל סוגי הרצפות בשיטת המראה הרטוב. בנוסף, אנו מבצעים עבודות רובה לכל סוגי המרצפות מאבן או משיש.

שיווק סילרים

בנוסף לעבודות המעשיות השונות שאנו מבצעים במור ליטושים, אנו גם משווקים סילרים, שהם חומרים אשר נועדו להגן על המרצפות מפני נזקי מים ונזילות. הסילר הוא חומר אשר מונע את ספיגת המים לתוך סוגי האבן השונים, וכך מונע את נזקי המים. אנו משווקים סילרים איכותיים מתוצרת איטליה .וגרמניה, אשר מיועדים לאבן, לשיש ולמרצפות סומסום. במלאי הסילרים שלנו ניתן למצוא מספר סוגים של סילר נייטרלי, אשר יוצרים מראה רטוב, מראה מט או מראה מכהה לרצפה. אנו מציעים שני סוגים עיקריים של סילרים – סילרים על בסיס מים, שהוא ידידותי במיוחד לסביבה, וסילר על בסיס סולבנט.

מור ליטושים

כחברה המתמחה בליטושים, חברת מור ליטושים מתחיית להעניק לכל לקוח שירות מלא ומקצועי, תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר, כדי שכל לקוח יוכל ליהנות מרצפה מלוטשת, ובעלת מראה חדש.

דילוג לתוכן